DATACORE SOFTWARE

www.datacore.com

Datacore Software firması yazılım tabanlı Veri Depolama Sanallaştırması alanında öncülük etmektedir. Günümüzde yazılım tabanlı (software-defined) ve paralel işleme devrimine liderlik etmektedir.

• Birbirinden farklı veri depolama silolarını, kolaylıkla yönetilen, çok yüksek performans alınabilecek ve çok düşük maliyetlerle büyütülebilecek bir sanal veri depolama havuzuna dönüştüren SANsymphony yazılımının yanı sıra sadece endüstri standardı sunucuları kullanarak farklı depolama/disk sistemlerinden çok yüksek performanslı ve düşük maliyetli bir “hyper-converged” sistem yaratan Hyper-converged Virtual SAN çözümü sunulabilmektedir.

Datacore çözümleri fiyat/performans ve en hızlı yanıt süresinde dünya rekorlarına sahiptir.

TechValidate kuruluşu tarafından yapılan araştırmaya katılan Datacore müşterileri, maliyetlerde %75 düşüş, performansta 10 kat artış, veri depolama kaynaklı kesintilerde %100 azalma ve rutin işlere ayrılan zamanda %90 düşüş bildirmişlerdir.

Eğer incelemek isterseniz çözümler linkleri üzerinden ilgili sayfalara ulaşıp detayların anlatıldığı video ve dokümanlara erişebilirsiniz.

Telif Hakkı © 2016 PMTech BT Danışmanlık Hizmetleri. Her hakkı saklıdır