HPE ALTOLINE

www.hpe.com/us/en/networking.html

Hewlett Packard Enterprise firmasının sağladığı açık ağ çözümleri sizi marka bağımlılığından kurtarıp iş gereksinimlerinizi karşılamak üzere bulut veri merkezi altyapınızı istediğiniz gibi büyütmenize olanak sağlarken, bir yandan da ihtiyaçlarınıza en uygun kaynakları kullanıp maliyetlerinizi düşürür ve bu da büyüme, müşteri seçimi ve karşılanabilir kapasite anlamına gelir. Bir tane pazara gidiş modeli, bir tane bulut-uç nokta yapısı, ve açık kaynak ağ mimarisine bir durak ile HPE Altoline serisi herhangi ürün tedarik endişesini ortadan kaldırır.

Açık Ağ Çözümleri
Açık ağ çözümleri, açık standart ve üzerinde işletim sistemi olmayan “bare-metal” donanımlar üzerine ağ işletim sistemi olarak bağımsız açık yazılım (NOS), SDN, sanallaştırma ve bulut orkestrasyonu entegrasyonundan oluşmaktadır. Temelde, açık ağ ortamı altyapısı açılış moduyla (Open Network Environment Infrastructure – ONEI boot mode) çalışan “bare-metal” olarak adlandırılmış, üzerinde işletim sistemi olmayan donanımlar üzerine, yine bu mimari için bazı yazılım üretcileri tarafından özel olarak geliştirilmiş ve merkezi bir kontrol cihazında bulunan anahtar işletim sistemi konulması şeklinde bir çalışma prensibine sahiptir. Yıllardır, hiper-ölçekli veri merkezi yöneticileri açık ağ çözümlerinin sunduğu birçok faydanın rahatlığını yaşamaktadır: düşük ağ cihazı masrafı, otomatik ve hızlanmış ağ hizmetleri, gelişmiş ağ hizmetleri üzerinde daha büyük kontrol imkanı, sınıfıdaki en iyi sağlayıcılarla çalışabilme esnekliği, ve düşük işletme masrafları. Açık ağ çözümlerinin bu faydaları şu anda bir çok ağ kullanım amacı için elimizin altında bulunmaktadır. Farklı hacimlerdeki özel ve genel bulut veri merkezlerinin ağ altyapıları, açık “yaprak” ve “gövde” anahtar mimarisi üzerine kurulmaya başlamıştır. HP Altoline ürün grubu 1G, 10G, 25G, 40G, 50G, 100G kapasitelerinde ağ kurulumlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere donanım seçenekleri sunmaktadır.

Teknik detaylar ve ürün bilgileri için: https://www.hpe.com/us/en/networking/open-networking.html#portfolio

Açık Ağ Donanım Çözümlerinin Faydaları

Seçim Özgürlüğü: HPE Altoline anahtarları sektördeki birçok ticari ve açık kaynak yazılım seçeneklerini desteklemektedir, bu sayede son kullanıcılar belirli ihtiyaçlarını karşılamak için alternatife sahip olurlar.

Daha büyük kontrol: Gelişmiş ağ servisleri geliştirme konusunda daha büyük kontrol imkanı, sınıfındaki en iyi sağlayıcılarla çalışabilme esnekliği

Hızlı Innovasyon: Geliştirici topluluklar aracılığıyla hızlı innovasyon yaklaşımı

Düşük yatırım ve işletim maliyetleri: Ağ kapasite ve servislerinin hazırlanmasında otomatik ve hızlandırılmış işletim imkanı sayesinde yatırım ve işletim maliyetlerinde gözle görülür azalma

Telif Hakkı © 2016 PMTech BT Danışmanlık Hizmetleri. Her hakkı saklıdır